Ogłoszenia parafialne – wersja skrócona – pełna wersja tylko w niedzielę w kościele

10.02.2019   IV Niedziela zwykła

1. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na potrzeby naszej parafii.
  2. Dziękuję tym osobom z Czechla, które w poniedziałek poświęciły swój cenny czas i rozebrały dekorację bożonarodzeniową. Bóg zapłać.
  3. Dziękuję Paniom za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W przyszłym tygodniu proszę panie z Czerminka: Kamilę Ryfa, Wandę Jańczak, Katarzynę Szydłowską, Annę Szydłowską, Patrycję Tomczak.
  4. W poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Dzień Chorego będziemy obchodzić w łączności z rekolekcjami wielkopostnymi.
  5. W tym tygodniu zapraszam na spotkania: – Wspólnotę Kwiaty Maryi w poniedziałek o godz. 17.15 – Kandydatów do bierzmowania – grupę C we wtorek o godz. 18.00. – Akcję Katolicką w środę o godz. 18.00 (proszę zabrać okulary)
  6. Próba chórku w sobotę o godz. 11.30.
  7. Od kilku dni nasza strona internetowa jest zablokowana z powodu ataku hakerów na serwer w Kaliszu. Powinna być przywrócona w najbliższych dniach. Jak będzie działać warto na niej zobaczyć zdjęcia z Ukrainy z dziećmi, które otrzymały od nas pomoc. Widać na nich także dary od nas. Na jednym ze zdjęć dzieci mają dużą planszę z napisem „Dziękujemy parafii Świętej Trójcy w Kucharkach”.
  8. Odpust ku czci św. Walentego w Gołuchowie będzie w czwartek o godz. 17.00.
  9. Dzisiaj można nabyć Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Opiekun.